Командні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу

13.12.2018
07 грудня 2018 року

07 грудня 2018 року у  Білгород-Дністровському районі Старокозацького НВК відбулися командні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних І-ІІІ ступенів в залік районної Спартакіади школярів 2018-2019 навчального року.

У змаганнях прийняли участь 6 команд: Старокозацький НВК, Козацька ЗОШ І-ІІІ ст.., Удобненська ЗОШ І-ІІІ ст., Широківський НВК., Староцаричанська ЗОШ І-ІІІ ст., Крутоярівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Спартакіада пройшла насичено і цікаво дух суперництва і радість від власних перемог панували між учасниками. Тож, команди у наполегливій та нелегкій боротьбі впевнено йшли до фіналу і призові  місця серед  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів розподілилися наступним чином :

У змаганнях з шахів найвищих результатів досягли учні Старокозацького НВК. Друге місце здобули вихованці Козацької ЗОШ, третє – Староцаричанської ЗОШ.

Переможцями в змаганнях з шашок стали учні Старокозацького НВК. Другими стали учні Козацької ЗОШ , третіми– Крутоярівської ЗОШ.

Найсильнішими у змаганнях з настільного тенісу виявились вихованці Старокозацького НВК. Друге місце посіли юні тенісисти Козацької ЗОШ, третє – Удобне6ньської ЗОШ.

Вітаємо переможців та призерів змагань і дякуємо керівництву Старокозацького ЗОШ І-ІІІ ст.. за належний рівень підготовки місця проведення змагань.